Snel de grens over? Met de NAAT (PCR) test binnen 20 minuten een gratis internationaal reiscertificaat!
Afspraak maken

Contact

Heb je een vraag of kom je ergens niet uit? Wij helpen je graag.
info@speedcovidtest.nl 010-2687170

Onze locaties

U kunt zich op deze locaties laten testen
open
Amsterdam Art Hotel

    Westcord Art Hotel Amsterdam

    Spaarndammerdijk 302

    1013 ZX Amsterdam

    arthotelamsterdam@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Amsterdam Fashion Hotel

    Westcord Fashion Hotel Amsterdam

    Hendrikje Stoffelsstraat 1

    1058 GC Amsterdam

    Fashionhotelamsterdam@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Bergschenhoek

    Weg en Land 42J

    2661 KR Bergschenhoek

    Bergschenhoek@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Delft

    Westcord Hotel Delft

    Olof Palmestraat 2

    2616 LM Delft

    Delft@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Den Haag (Zilverstraat)

    Zilverstraat 12

    2544 ER Den Haag

    denhaagzilverstraat@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Kampen

    Zambonistraat 3

    8263 CE Kampen

    kampen@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Oud Beijerland

    Easyactive

    Rembrandtstraat 3

    3262 HN Oud Beijerland

    oudbeijerland@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Pijnacker

    SpeedCovidTest

    Ambachtsweg 14

    2641 KS Pijnacker

    Pijnacker@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Rotterdam Airport Hotel Best Western

    1ste verdieping zaal Rotterdam

    Vliegveldweg 59-61

    3043 NT Rotterdam

    airportRD@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak
open
Velp (Noord-Brabant)

    Garnizoenstraat 2

    5363 VX Velp

    velp@speedcovidtest.nl

Maak een afspraak

Contact opnemen

Heeft u een vraag over één van onze testen of wilt u een afspraak inplannen voor maatwerk met betrekking tot het testen van meerdere werknemers op uw bedrijf. Vul dan het onderstaande contactformulier in.

Uitslag nodig? Mocht je helaas langer moeten wachten op je uitslag dan je van ons gewend bent, vul dan onderstaande contactformulier volledig in. Wij gaan direct aan de slag.

NAAT PCR Test
Een geruststellend gevoel

Laat je testen

Het is snel en veilig. Al 410.382 mensen gingen je voor.
Afspraak maken
Wij werken met handelingsbekwame gecertificeerde Covid-19 testers en zullen er voor zorgdragen de test zo correct en prettig mogelijk bij u af te nemen.
Uitslag nodig?